Kalendarz zajęć

ZADBAJ O SWOJĄ SYLWETKĘ I ZDROWIE, ZAPISZ SIĘ NA TRENING!

  1. Zaloguj się lub zarejstruj.
  2. Kliknij na kwadrat oznaczający dane zajęcia.
  3. Zapisz się na zajęcia.
  4. Chcesz wiedzieć więcej? Obserwuj nas na INSTAGRAMIE i FACEBOOKU
  5. Zapoznaj się z podstawowymi pojęciami, które pojawiają się na treningach: SŁOWNICZEK POJĘĆ
Wyczyść filtry »
« Czerwiec »
« 17 do 23-06-2019 »
Godzina Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek Sobota Niedziela
06:00
60 min

CrossFit Advanced

Olek

Strefa A

60 min

CrossFit Beginners

Olek

Strefa A

60 min

CrossFit Advanced

Ania

Strefa A

 
60 min

CrossFit Beginners

Ania

Strefa A

   
60 min

Open Space

6:00-22:00

60 min

Open Space

6:00-22:00

60 min

Open Space

6:00-22:00

60 min

Open Space

6:00-22:00

07:00
60 min

CrossFit Beginners

Olek

Strefa A

60 min

Weightlifting

Olek

Strefa A

60 min

Hell Rider CORE

Ania

Strefa C

 
60 min

CrossFit Beginners

Ania

Strefa A

   
08:00          
60 min

Open Space

8:00-16:00

 
09:00          
60 min

CrossFit Beginners

Artur

Strefa A

ZASTĘPSTWO

 
10:00      
60 min

Open Space

10:00-18:00

 
60 min

KIDS 13-15 lat

Ania

Sala +A

 
 
60 min

Mobility

Olek

Strefa B

10:30      
60 min

CrossFit Beginners

Artur

Strefa A

   
60 min

Open Space

10:30 - 13:30

11:00
60 min

CrossFit Beginners

Ania

Strefa A

60 min

CrossFit Beginners

Olek

Strefa A

60 min

CrossFit Gymnastics

Artur

Strefa A

   
75 min

CrossFit Advanced

Artur

Strefa A

ZASTĘPSTWO

60 min

CrossFit Beginners

Agnieszka

Strefa A

ZASTĘPSTWO

     
60 min

Hell Rider CORE

Ania

Strefa C

 
11:30      
60 min

Hell Rider CORE

Artur

Strefa A

ZASTĘPSTWO

     
12:00          
60 min

CrossFit Beginners

Ania

Strefa B

60 min

CrossFit Beginners

Agnieszka

Strefa A

ZASTĘPSTWO

14:30          
60 min

CrossFit Beginners

Agnieszka

Strefa A

 
15:00      
60 min

CrossFit Beginners

Agnieszka

Strefa A

     
15:30        
60 min

CrossFit Beginners

Artur

Strefa A

   
16:00      
60 min

CrossFit Beginners

Agnieszka

Strefa A

     
16:30
60 min

CrossFit Beginners

Artur

Strefa A

ZASTĘPSTWO

60 min

CrossFit Beginners

Artur

Strefa A

60 min

CrossFit Beginners

Artur

Strefa A

 
60 min

CrossFit Beginners

Artur

Strefa A

   
 
60 min

Hell Rider CORE

Ania

Strefa C

60 min

CrossFit Endurance

Bartosz

Strefa B

60 min

Kettlebells Advanced

Agnieszka

Strefa B

17:00
60 min

CrossFit Gymnastics

Rafał

Strefa B

60 min

Weightlifting

Olek

Strefa B

 
60 min

Kettlebells Strength

Agnieszka

Strefa B

     
17:30
60 min

CrossFit Beginners

Artur

Strefa A

ZASTĘPSTWO

60 min

CrossFit Beginners

Agnieszka

Strefa A

60 min

CrossFit Advanced

Rafał

Strefa A

 
60 min

CrossFit Advanced

Agnieszka

Strefa A

ZASTĘPSTWO

   
 
45 min

KIDS 7 - 12 lat

Ania

Sala C + B

60 min

CrossFit Beginners

Bartosz

Strefa B

 
18:00
60 min

CrossFit Endurance

Bartosz

Strefa B

60 min

Mobility

Artur

Strefa C

         
18:30
60 min

CrossFit Advanced

Rafał

Strefa A

 
60 min

CrossFit Gymnastics

Artur

Strefa A

 
60 min

CrossFit Beginners

Artur

Strefa A

ZASTĘPSTWO

   
19:00  
60 min

Kettlebells Strength

Agnieszka

Strefa B

         
19:30
60 min

CrossFit Beginners

Bartosz

Strefa A

60 min

CrossFit Beginners

Artur

Strefa A

60 min

CrossFit Beginners

Bartosz

Strefa A

       
90 min

YOGA

Rafał

   
20:30
60 min

CrossFit Beginners

Bartosz

Strefa A

60 min

CrossFit Beginners

Artur

Strefa A

60 min

CrossFit Beginners

Bartosz

Strefa A

       
← →

PODZIEL SIĘ Z NAMI SWOJĄ MIŁOŚCIĄ DO TRENINGU! ZYSKAJ SPRAWNOŚĆ, SIŁĘ I WYMARZONĄ SYLWETKĘ NA TRENINGACH CROSSFIT!

REGULAMIN KLUBU