Kalendarz zajęć

ZADBAJ O SWOJĄ SYLWETKĘ I ZDROWIE, ZAPISZ SIĘ NA TRENING!

  1. Zaloguj się lub zarejstruj.
  2. Kliknij na kwadrat oznaczający dane zajęcia.
  3. Zapisz się na zajęcia.
  4. Chcesz wiedzieć więcej? Obserwuj nas na INSTAGRAMIE i FACEBOOKU
  5. Zapoznaj się z podstawowymi pojęciami, które pojawiają się na treningach: SŁOWNICZEK POJĘĆ
Wyczyść filtry »
« Lipiec »
« 16 do 22-07-2018 »
Godzina Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek Sobota Niedziela
06:00
60 min

CrossFit Advanced

Olek

Strefa A

60 min

Open Space

6:00-22:00

60 min

CrossFit Beginners

Olek

Strefa A

ZASTĘPSTWO

60 min

Open Space

6:00-22:00

60 min

CrossFit Beginners

Olek

Strefa A

ZASTĘPSTWO

   
60 min

Open Space

6:00-22:00

 
60 min

Open Space

6:00-22:00

60 min

Weightlifting

Olek

Strefa A

60 min

Open Space

6:00-22:00

07:00
60 min

CrossFit Beginners

Olek

Strefa A

60 min

Weightlifting

Olek

Strefa A

60 min

Hell Rider CORE

Olek

Strefa C

ZASTĘPSTWO

60 min

CrossFit Beginners

Olek

Strefa A

60 min

CrossFit Beginners

Olek

Strefa A

ZASTĘPSTWO

   
08:00          
60 min

Open Space

8:00-16:00

 
09:00          
60 min

CrossFit Beginners

Rafał

Strefa A

ZASTĘPSTWO

 
60 min

Kettlebells Advanced

Agnieszka

Strefa B

60 min

SAUNA

TYLKO REZERWACJA

10:00          
60 min

Mobility

Agnieszka

Strefa A

ZASTĘPSTWO

 
11:00
60 min

CrossFit Beginners

Ania

Strefa A

60 min

CrossFit Beginners

Bartosz

Strefa A

 
60 min

CrossFit Beginners

Rafał

Strefa A

 
75 min

CrossFit Advanced

Rafał

Strefa A

 
     
60 min

Hell Rider CORE

Agnieszka

Strefa C

ZASTĘPSTWO

12:00          
60 min

CrossFit Beginners

Agnieszka

Strefa B

ZASTĘPSTWO

 
15:30        
60 min

CrossFit Beginners

Artur

Strefa A

   
16:30
60 min

CrossFit Beginners

Olek

Strefa A

60 min

CrossFit Beginners

Artur

Strefa A

60 min

CrossFit Beginners

Artur

Strefa A

ZASTĘPSTWO

60 min

CrossFit Beginners

Bartosz

Strefa A

60 min

CrossFit Beginners

Artur

Strefa A

   
 
60 min

Hell Rider CORE

Bartosz

Strefa C

ZASTĘPSTWO

60 min

CrossFit Endurance

Bartosz

Strefa B

60 min

Hell Rider CORE

Artur

Strefa C

ZASTĘPSTWO

 
17:00
60 min

CrossFit Gymnastics

Rafał

Strefa B

60 min

SAUNA

17:00 - 21:00

60 min

SAUNA

17:00 - 21:00

60 min

Kettlebells Strength

Agnieszka

Strefa B

60 min

SAUNA

17:00 - 21:00

   
60 min

SAUNA

17:00 - 21:00

60 min

Weightlifting

Olek

Strefa B

 
60 min

SAUNA

17:00 - 21:00

 
17:30
60 min

CrossFit Beginners

Olek

Strefa A

60 min

CrossFit Beginners

Artur

Strefa A

60 min

CrossFit Advanced

Rafał

Strefa A

60 min

CrossFit Beginners

Artur

Strefa A

ZASTĘPSTWO

60 min

CrossFit Advanced

Rafał

Strefa A

   
   
60 min

CrossFit Beginners

Artur

Strefa B

ZASTĘPSTWO

   
18:00
60 min

CrossFit Endurance

Bartosz

Strefa B

60 min

Mobility

Rafał

Strefa B

 
60 min

Mobility

Olek

Strefa B

     
18:30
60 min

CrossFit Advanced

Rafał

Strefa A

 
60 min

CrossFit Gymnastics

Rafał

Strefa A

 
60 min

CrossFit Beginners

Bartosz

Strefa A

   
   
90 min

YOGA

Rafał

Strefa C

19:00  
60 min

Kettlebells Strength

Agnieszka

Strefa B

 
60 min

Weightlifting

Olek

Strefa B

     
19:30
60 min

CrossFit Beginners

Bartosz

Strefa A

60 min

CrossFit Beginners

Artur

Strefa A

60 min

CrossFit Beginners

Rafał

Strefa A

60 min

CrossFit Beginners

Bartosz

Strefa A

     
20:30  
60 min

CrossFit Beginners

Agnieszka

Strefa A

60 min

CrossFit Beginners

Agnieszka

Strefa A

60 min

CrossFit Beginners

Bartosz

Strefa A

     
← →

PODZIEL SIĘ Z NAMI SWOJĄ MIŁOŚCIĄ DO TRENINGU! ZYSKAJ SPRAWNOŚĆ, SIŁĘ I WYMARZONĄ SYLWETKĘ NA TRENINGACH CROSSFIT!

REGULAMIN KLUBU