Kalendarz zajęć

ZADBAJ O SWOJĄ SYLWETKĘ I ZDROWIE, ZAPISZ SIĘ NA TRENING!

  1. Zaloguj się lub zarejstruj.
  2. Kliknij na kwadrat oznaczający dane zajęcia.
  3. Zapisz się na zajęcia.
  4. Chcesz wiedzieć więcej? Obserwuj nas na INSTAGRAMIE i FACEBOOKU
  5. Zapoznaj się z podstawowymi pojęciami, które pojawiają się na treningach: SŁOWNICZEK POJĘĆ
Wyczyść filtry »
« Grudzień »
« 11 do 17-12-2017 »
Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek Sobota Niedziela
06:00-07:00

CrossFit Beginners

Olek

Strefa A

06:00-07:00

Open Space

6:00-22:00

07:00-08:00

CrossFit Beginners

Olek

Strefa A

16:30-17:30

CrossFit Beginners

Ania

Strefa A

17:00-18:00

CrossFit Gymnastics

Rafał

Strefa B

17:00-18:00

SAUNA

TYLKO REZERWACJA

17:30-18:30

CrossFit Beginners

Ania

Strefa A

18:00-19:00

CrossFit Endurance

Bartosz

Strefa B

18:30-20:00

YOGA

Rafał

Strefa C

19:30-20:30

INTRO

Bartosz

Strefa B

20:00-21:15

CrossFit Advanced

Rafał

Strefa A

20:30-21:30

CrossFit Beginners

Bartosz

Strefa B

06:00-07:00

CrossFit Beginners

Ania

Strefa A

06:00-07:00

Open Space

6:00-22:00

11:00-12:00

CrossFit Beginners

Joanna

Strefa A

16:30-17:30

CrossFit Beginners

Joanna

Strefa A

16:30-17:30

Hell Rider CORE

Ania

Strefa C

17:00-18:00

SAUNA

TYLKO REZERWACJA

17:00-18:00

Weightlifting

Olek

Strefa B

17:30-18:30

CrossFit Beginners

Joanna

Strefa A

17:30-18:15

KIDS 7 - 12 lat

Ania

Strefa C

18:00-19:00

Mobility

Olek

Strefa B

18:30-19:30

CrossFit Beginners

Bartosz

Strefa A

19:30-20:30

CrossFit Beginners

Bartosz

Strefa A

19:30-20:30

Kettlebells Strength

Rafał

Strefa B

20:30-21:30

CrossFit Beginners

Olek

Strefa A

06:00-07:00

CrossFit Beginners

Bartosz

Strefa A

06:00-07:00

Open Space

6:00-22:00

07:00-08:00

CrossFit Beginners

Bartosz

Strefa A

16:30-17:30

CrossFit Beginners

Ania

Strefa A

16:30-17:30

CrossFit Endurance

Bartosz

Strefa B

17:00-18:00

SAUNA

TYLKO REZERWACJA

17:30-18:30

CrossFit Advanced

Rafał

Strefa A

17:30-18:30

CrossFit Beginners

Ania

Strefa B

18:30-19:30

CrossFit Gymnastics

Rafał

Strefa A

19:30-20:30

CrossFit Beginners

Olek

Strefa A

19:30-21:00

YOGA

Rafał

Strefa C

20:30-21:30

CrossFit Beginners

Olek

Strefa A

06:00-07:00

Hell Rider CORE

Ania

Strefa C

06:00-07:00

Open Space

6:00-22:00

07:00-08:00

CrossFit Beginners

Ania

Strefa A

11:00-12:00

CrossFit Beginners

Rafał

Strefa A

16:30-17:30

CrossFit Beginners

Bartosz

Strefa A

16:30-17:30

Hell Rider CORE

Ania

Strefa C

17:00-18:00

Kettlebells Strength

Rafał

Strefa B

17:00-18:00

SAUNA

TYLKO REZERWACJA

17:30-18:30

CrossFit Beginners

Ania

Strefa A

18:00-19:00

Mobility

Rafał

Strefa B

19:00-20:00

Weightlifting

Olek

Strefa B

19:30-20:30

CrossFit Beginners

Bartosz

Strefa A

20:30-21:30

CrossFit Beginners

Bartosz

Strefa A

06:00-07:00

CrossFit Beginners

Olek

Strefa A

06:00-07:00

Open Space

6:00-22:00

07:00-08:00

CrossFit Beginners

Olek

Strefa A

15:30-16:30

CrossFit Beginners

Ania

Strefa A

16:30-17:30

CrossFit Beginners

Ania

Strefa B

17:00-18:15

CrossFit Advanced

Rafał

Strefa A

17:00-18:00

SAUNA

TYLKO REZERWACJA

17:30-18:30

Spartan Race

Bartosz

Strefa B

18:30-19:30

CrossFit Beginners

Bartosz

Strefa A

18:30-20:00

YOGA

Rafał

Strefa C

08:00-09:00

Open Space

8:00-18:00

09:00-10:00

CrossFit Beginners

Olek

Strefa A

09:00-10:00

SAUNA

TYLKO REZERWACJA

10:00-11:00

Mobility

Olek

Strefa A

11:00-12:15

CrossFit Advanced

Rafał

Strefa A

11:00-12:00

Hell Rider CORE

Ania

Strefa C

12:00-13:00

CrossFit Beginners

Ania

Strefa B

16:00-17:00

CrossFit Beginners

Bartosz

Strefa A

17:00-18:00

CrossFit Endurance

Bartosz

Strefa A

10:30-11:30

Open Space

10:30 - 13:30

11:00-12:00

CrossFit Beginners

Olek

Strefa A

12:00-13:00

Mobility

Olek

Strefa A

← →

PODZIEL SIĘ Z NAMI SWOJĄ MIŁOŚCIĄ DO TRENINGU! ZYSKAJ SPRAWNOŚĆ, SIŁĘ I WYMARZONĄ SYLWETKĘ NA TRENINGACH CROSSFIT!

REGULAMIN KLUBU